TÜRKÇE

KATILIM SEÇENEKLERİ

BİREYSEL KATILIMCI             

GÜN BOYU BÜTÜN FAALİYETLERDEN ŞAHIS OLARAK YARARLANIR, AÇILIŞ VE OTURUMLARA KATILIR, İKİLİ GÖRÜŞMELERE BİREYSEL OLARAK RANDEVU TALEP EDEBİLİR, GÜN BOYU CAFE BREAK VE LUNCH BREAK ALIR. TOPLANTI MATERYALLERİ, HEDİYELER ALIR VE FUAYE ALANI ZİYARETİ YAPAR. YAKA KARTINDA FİRMA İSMİ YAZMAZ. KARTVİZİT BİLGİLERİ PAYLAŞILMAZ.

 

KURUMSAL KATILIMCI         

GÜN BOYU BÜTÜN FAALİYETLERDEN FİRMA OLARAK YARARLANIR, AÇILIŞ VE OTURUMLARA KATILIR, İKİLİ GÖRÜŞMELERE KURUMSAL OLARAK RANDEVU TALEP EDEBİLİR, GÜN BOYU CAFE BREAK VE LUNCH BREAK ALIR. TOPLANTI MATERYALLERİ, HEDİYELER ALIR VE FUAYE ALANI ZİYARETİ YAPAR. FİRMA BİLGİLERİ TOPLANTIYA KATILANLARA ÖNCEDEN BİLDİRİLİR VE KARTVİZİT BİLGİLERİ PAYLAŞILIR. YAKA KARTINDA FİRMA İSMİ YAZAR.

 

STAND AÇMA                                

GÜN BOYU BÜTÜN FAALİYETLERDEN FİRMA  ADINA 3 KİŞİ YARARLANIR.  2 KİŞİLİK MİSAFİR DAVET HAKKI KULLANIR. FİRMANIN TANITICI MATERYALLERİ TÜM KATILIMCILAR İÇİN HAZIRLANAN PAKET ÇANTADA YER ALIR. STAND İÇİN 4 M2 ALAN, MASA VE 4 SANDALYE TEMİN EDİLİR, AYRICA RANDEVULU VE ÖZEL GÖRÜŞMELERİ İÇİN 10 KİŞİLİK YUVARLAK MASA VE SANDELYE TEMİN EDİLİR. 1 ARAÇLIK ÜCRETSİZ OTOPARK HAKKI VARDIR.  HER BİR KATILIMCI KURUMSAL KATILIMCI OLARAK PROGRAMDAN FAYDALANIR. FİRMA BİLGİLERİ TOPLANTIYA KATILANLARA ÖNCEDEN BİLDİRİLİR VE KARTVİZİT BİLGİLERİ PAYLAŞILIR. YAKA KARTINDA FİRMA İSMİ YAZAR.

 

SPONSORLUKLAR

BRONZ                                            

GÜN BOYU BÜTÜN FAALİYETLERDEN FİRMA  ADINA 3 KİŞİ YARARLANIR.  4 KİŞİLİK MİSAFİR DAVET HAKKI KULLANIR. FİRMANIN TANITICI MATERYALLERİ TÜM KATILIMCILAR İÇİN HAZIRLANAN PAKET ÇANTADA YER ALIR. STAND İÇİN 6 M2 ALAN, MASA VE 4 SANDALYE TEMİN EDİLİR, AYRICA RANDEVULU VE ÖZEL GÖRÜŞMELERİ İÇİN 10 KİŞİLİK YUVARLAK MASA VE SANDELYE TEMİN EDİLİR.  2 ARAÇLIK ÜCRETSİZ OTOPARK HAKKI VARDIR. TOPLANTI SALONUNDA FLAMALARI BULUNUR. BASILI MATERYALLERDE SPONSOR OLARAK LOGOSU YER ALIR. STAND İÇİN 6 M2 ALAN, MASA VE 4 SANDALYE TEMİN EDİLİR.

 

GÜMÜŞ                                 

GÜN BOYU BÜTÜN FAALİYETLERDEN FİRMA  ADINA 4 KİŞİ YARARLANIR.  6 KİŞİLİK MİSAFİR DAVET HAKKI KULLANIR. FİRMANIN TANITICI MATERYALLERİ TÜM KATILIMCILAR İÇİN HAZIRLANAN PAKET ÇANTADA YER ALIR. STAND İÇİN 6 M2 ALAN, MASA VE 4 SANDALYE TEMİN EDİLİR, AYRICA RANDEVULU VE ÖZEL GÖRÜŞMELERİ İÇİN 10 KİŞİLİK YUVARLAK MASA VE SANDELYE TEMİN EDİLİR. 3 ARAÇLIK ÜCRETSİZ OTOPARK HAKKI VARDIR. TOPLANTI SALONUNDA FLAMALARI BULUNUR. BASILI MATERYALLERDE SPONSOR OLARAK LOGOSU YER ALIR. STAND İÇİN 6 M2 ALAN, MASA VE 4 SANDALYE TEMİN EDİLİR.

 

ALTIN                                     

GÜN BOYU BÜTÜN FAALİYETLERDEN FİRMA  ADINA 5 KİŞİ YARARLANIR.  8 KİŞİLİK MİSAFİR DAVET HAKKI KULLANIR. FİRMANIN TANITICI MATERYALLERİ TÜM KATILIMCILAR İÇİN HAZIRLANAN PAKET ÇANTADA YER ALIR. STAND İÇİN 6 M2 ALAN İLE ANA GİRİŞTE YER ALIR, MASA VE 4 SANDALYE TEMİN EDİLİR, AYRICA RANDEVULU VE ÖZEL GÖRÜŞMELERİ İÇİN 10 KİŞİLİK YUVARLAK MASA VE SANDELYE TEMİN EDİLİR. 4 ARAÇLIK ÜCRETSİZ OTOPARK HAKKI VARDIR. TOPLANTI SALONUNDA FLAMALARI BULUNUR. BASILI MATERYALLERDE SPONSOR OLARAK LOGOSU YER ALIR.

KONUŞMA VE SUNUMUN YAPILACAĞI SAHNEDE İSMİ VE LOGOSU YER ALIR. TOPLANTI SALONUNDA FLAMALARI ASILI OLUR.  PROTOKOL GRUBUYLA TOPLANTIYI İZLER.  TALEP ETMESİ DURUMUNDA KONUŞMACI OLARAK YER ALIR. ETKİNLİK BOYUNCA VİP HİZMETTEN YARARLANIR. STAND İÇİN 6 M2 ALAN, MASA VE 4 SANDALYE TEMİN EDİLİR.

 

PLATİN                                  

GÜN BOYU BÜTÜN FAALİYETLERDEN FİRMA  ADINA 6 KİŞİ YARARLANIR.  10 KİŞİLİK MİSAFİR DAVET HAKKI KULLANIR. FİRMANIN TANITICI MATERYALLERİ TÜM KATILIMCILAR İÇİN HAZIRLANAN PAKET ÇANTADA YER ALIR. STAND İÇİN 8 M2 ALAN İLE ANA GİRİŞTE YER ALIR, MASA VE 4 SANDALYE TEMİN EDİLİR, AYRICA RANDEVULU VE ÖZEL GÖRÜŞMELERİ İÇİN 10 KİŞİLİK YUVARLAK MASA VE SANDELYE TEMİN EDİLİR. 5 ARAÇLIK ÜCRETSİZ OTOPARK HAKKI VARDIR. TOPLANTI SALONUNDA FLAMALARI BULUNUR. BASILI MATERYALLERDE SPONSOR OLARAK LOGOSU YER ALIR.

KONUŞMA VE SUNUMUN YAPILACAĞI SAHNEDE İSMİ VE LOGOSU YER ALIR. TOPLANTI SALONUNDA FLAMALARI ASILI OLUR.  PROTOKOL GRUBUYLA TOPLANTIYI İZLER.  TALEP ETMESİ DURUMUNDA KONUŞMACI OLARAK YER ALIR. ETKİNLİK BOYUNCA VİP HİZMETTEN YARARLANIR. STAND İÇİN 6 M2 ALAN, MASA VE 4 SANDALYE TEMİN EDİLİR.

 

ELMAS                                            

GÜN BOYU BÜTÜN FAALİYETLERDEN FİRMA  ADINA 7 KİŞİ YARARLANIR.  15 KİŞİLİK MİSAFİR DAVET HAKKI KULLANIR. FİRMANIN TANITICI MATERYALLERİ TÜM KATILIMCILAR İÇİN HAZIRLANAN PAKET ÇANTADA YER ALIR. STAND İÇİN 8 M2 ALAN İLE ANA GİRİŞTE YER ALIR, MASA VE 4 SANDALYE TEMİN EDİLİR, AYRICA RANDEVULU VE ÖZEL GÖRÜŞMELERİ İÇİN 10 KİŞİLİK YUVARLAK MASA VE SANDELYE TEMİN EDİLİR. 6 ARAÇLIK ÜCRETSİZ OTOPARK HAKKI VARDIR. TOPLANTI SALONUNDA FLAMALARI BULUNUR. BASILI MATERYALLERDE SPONSOR OLARAK LOGOSU YER ALIR.

KONUŞMA VE SUNUMUN YAPILACAĞI SAHNEDE İSMİ VE LOGOSU YER ALIR. TOPLANTI SALONUNDA FLAMALARI ASILI OLUR.  PROTOKOL GRUBUYLA TOPLANTIYI İZLER.  TALEP ETMESİ DURUMUNDA KONUŞMACI OLARAK YER ALIR. ETKİNLİK BOYUNCA VİP HİZMETTEN YARARLANIR. STAND İÇİN 6 M2 ALAN, MASA VE 4 SANDALYE TEMİN EDİLİR.

 

ANA SPONSORLUK               

GÜN BOYU BÜTÜN FAALİYETLERDEN FİRMA  ADINA 10 KİŞİ YARARLANIR.  20 KİŞİLİK MİSAFİR DAVET HAKKI KULLANIR. FİRMANIN TANITICI MATERYALLERİ TÜM KATILIMCILAR İÇİN HAZIRLANAN PAKET ÇANTADA YER ALIR. STAND İÇİN 10 M2 ALAN İLE ANA GİRİŞTE YER ALIR, MASA VE 4 SANDALYE TEMİN EDİLİR, AYRICA RANDEVULU VE ÖZEL GÖRÜŞMELERİ İÇİN 10 KİŞİLİK YUVARLAK MASA VE SANDELYE TEMİN EDİLİR. 10 ARAÇLIK ÜCRETSİZ OTOPARK HAKKI VARDIR. TOPLANTI SALONUNDA FLAMALARI BULUNUR. BASILI MATERYALLERDE SPONSOR OLARAK LOGOSU YER ALIR.

KONUŞMA VE SUNUMUN YAPILACAĞI SAHNEDE İSMİ VE LOGOSU YER ALIR. TOPLANTI SALONUNDA FLAMALARI ASILI OLUR.  PROTOKOL GRUBUYLA TOPLANTIYI İZLER. İKİLİ GÖRÜŞMELER İÇİN TEKNİK DONANIMA HAİZ  ÖZEL TOPLANTI ODASI  TAHSİS EDİLİR. TALEP ETMESİ DURUMUNDA KONUŞMACI OLARAK YER ALIR. ETKİNLİK BOYUNCA VİP HİZMETTEN YARARLANIR. ÖZEL İSTEKLERİ ÖNCEDEN BİLDİRİLMEK KAYDIYLA YERİNE GETİRİLİR.

 

KONUŞMACI OLMA             

NOT: KONUŞMACI OLMA HAKKI SADECE SPONSORLARA TANINABİLMEKTEDİR.

STAND YERLERİ SPONSORLUK SEVİYESİNE VE ÖNCELİK SIRASINA GÖRE BELİRLENECEKTİR.

KAPASİTE SINIRLI OLDUĞU İÇİN LÜTFEN ÖN KAYIT YAPTIRINIZ.

 

ÇANTA SPONSORLUĞU                               (SPONSOR FİRMA YAPTIRACAKTIR)

YAKA KARTI SPONSORLUĞU                           

BASILI MATERYAL SPONSORLUĞU      (SPONSOR FİRMA YAPTIRACAKTIR)

ÖZEL TOPLANTI ODASI TAHSİSİ          

CAFE BREAK SPONSORLUĞU

YEMEK SPONSORLUĞU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir